Dosud jsi to “nějak dělal“. Výsledky – no – nic moc. Občas si stěžuješ, že bys chtěl víc. Někdy i více děláš, makáš, ale výkony se nezlepšují. Už jsi prozkoumal svou motivaci. Možná sis i ujasnil, že by to chtělo změnu (možná, třeba, asi, snad…, že…).

Změnu ve tvém přístupu!

Diagnostika (viz. minulý příspěvek: Vnitřní zážeh) ti velmi přesně ukáže, kde tvůj přístup strádá. Kde a do čeho neinvestuješ dost. Kde – k sakru už to pochop! – investuješ prostě málo mentální energie. Ukáže ti místa, kde ti uniká pointa tvého příběhu. Analýza ti vlastně jen oznámí:

„Pokud to budeš takto dělat dále, budeš dosahovat stále a opakovaně těch

výsledků, které dosahuješ teď“. Amen.

Chce to změnu. Změnu v přístupu. Proč? Protože PŘÍSTUP je to, co ti dává výhodu. Možná ses dosud hodně orientoval na výsledky. Ty jsou však vždy jen odrazem tvého přístupu a když s nimi nejsi spokojen, potřebuje tvůj přístup přehodnocení.

Přístup je to, co máš (na rozdíl od výsledků) pod svou kontrolou.

Změnou přístupu změníš své výsledky (důsledky)!

Taková změna je věc nesnadná. Nepotřebuje slepé a náhodné výstřely od pasu. Chce to jasný záměr. Plán. Aktivitu. Ochotu. Angažovanost. Iniciativu. Energii. Trpělivost. Vytrvalost. Zde se otevírá prostor pro MENTÁLNÍ PŘÍPRAVU (vědomý přístup). Jak se to dělá? Na to mi těch pár řádků nestačí. To je na dýl. Můžeš si sjednat KONZULTACI NA ZKOUŠKU – zdarma – aby ses ve svém příběhu lépe zorientoval a promyslel změnu svého přístupu.

Otázka tedy zní: CO JE POTŘEBA DĚLAT JINAK? (Co potřebuji změnit ve svém přístupu?)

Změnou přístupu změníš své výsledky (důsledky)!

 

michal kosmál & brankohraní 2021