První konzultace zdarma!

 

Vyzkoušej sI MOJI PRÁCI

Individuální spolupráce je založená na důvěře. Proto navrhuji nejdříve se osobně seznámit, vysvětlit si vše důležité a ukázat na možnosti spolupráce.

Konzultace má „oťukávací“ a informativní charakter a je vždy ZDARMA.

 

Zaujala Tě první konzultace

První konzultace naznačí možnosti a směr spolupráce. Rozhodnout se můžeš hned nebo si vezmeš čas na rozmyšlenou. Vše ostatní jako četnost konzultací, délka předpokládané spolupráce nebo konečná cena za odvedenou práci je předmětem vzájemné dohody. Další kroky se odvíjí podle plánu, který si nastavíme. Pokud stále váháš nebo hledáš odpověď na nezodpovězenou otázku, koukni do často kladených dotazů nebo mě přímo kontaktuj. Děkuji a přeji mnoho štěstí na Tvé cestě.

 

OSOBNÍ ZKUŠENOSTI KLIENTŮ

VILÉM FENDRICH, profi brankář, fotbal

Z počátku jsem byl sice zvědavý, jak mentální koučink sportovce funguje, ale neměl jsem v něj moc velkou důvěru… Postupem času jsem si začal uvědomovat, jak jsou tyto jednotlivé složky důležité – pomohou vyjasnit vnitřní svět a jsou ve finále spojené se samotným výkonem na hřišti… U mě osobně jsem viděl největší progres v koncentraci, která je zvláště u gólmana podstatnou záležitostí a jedním z klíčů k úspěšnému výkonu…

MARTIN JANEČEK, profi trenér, hokej

Jako úspěšný mládežnický trenér jsem hledal způsob, jak se posunout ve své trenérské práci dál směrem k seniorům a věděl jsem, že je potřeba na sobě zapracovat. Nejdříve jsem přečetl hodně literatury o koučinku, práci s hráči a další inspirativní témata, ale nakonec jsem se rozhodl oslovit Michala, se kterým jsem se znal z hokejového kempu. Dnes je naše spolupráce jedním z pilířů mého rozvoje. Umí mě nejen inspirovat, ale vnáší do mé práce s hráči řadu nových pohledů, které formují způsoby komunikace s nimi, tréninkový i zápasový koučink a v neposlední řadě také můj vlastní trenérský výkon v zátěžových situacích.

MATOUŠ KOHOUT, MMA zápasník, EML Champion

Než jsem začal s Michalem spolupracovat, nebyl jsem spokojený se svým výkonem v zápase. Věděl jsem, že na tréninku toho dokážu mnohem víc. Chyběla mi sebedůvěra, měl jsem v hlavě špatný myšlenky – co bude, když prohraju. Že musím vyhrát, protože sponzoři to očekávají, stejně jako moje okolí. Na všem jsme zapracovali a v zápase se můj projev změnil. Taky jsem se začal tréninkem více bavit – beru to jako radost a ne jako “práci“, kam musím pravidelně docházet. I moje okolí si všimlo, že do zápasu jdu plnej sebevědomí. Od začátku pracuju s plnou koncentrací a v hlavě jsem nasměrovaný k vítězství.

JOSEF DVORNÍK, profi trenér, fotbal

Při spolupráci s Michalem jsem se rozhodl pro Profil trenéra od SPORTMIND. Pro mě jeden z využitelných nástrojů, jak posunout vnímání sebe sama a lépe tak nasměrovat svůj rozvoj. Ukázal mi a potvrdil jak mé pozitivní stránky, tak méně pozitivní, které mi okolí z jakýchkoliv důvodů nedává najevo, a já bych je chtěl zlepšit nebo se nad nimi alespoň zamyslet. Velmi důležitá je interpretace kouče – někdy si totiž myslíme, že některé z vlastností působí na okolí zcela jinak než jak to ve skutečnosti je. A přitom to může být chování nebo reakce, ve kterých se budeme odlišovat od jiných a při správném uchopení z nás učiní „zajímavého“. Doporučuji trenérům vyzkoušet, byť jen ze zvědavosti nebo přímo jako nástroj individuálního rozvoje.