Spolu to vychytáme!

Propojení těla a mysli přitahuje hráče i trenéry. A protože chytání je ještě více spíše “o hlavě“ než o dovednostech, nemohlo to dopadnout jinak, než vzájemnou podporou BU1 a Brankohraní!

BU1: Neuvěřitelný příběh

BU1 je mladá a progresivní značka, kterou založil Petr Hlaváček. Jak o sobě s úsměvem říká, „žádnou díru do světa jsem jako gólman neudělal“. Více o jeho osobním příběhu si můžeš přečíst na webu BU1.

Druhým BU1 partnerem v úžasném příběhu plném vzestupu je Lukáš Godula. Jeho snem bylo vyrobit ty nejkvalitnější rukavice pro gólmany z ligy stejně jako z “pralesa“. To se jemu i parťákovi rozhodně daří! Více o jeho osobním příběhu si můžeš přečíst na webu BU1.

Excelentnost značky BU1 je postavená na prvotřídní kvalitě brankářské pěny, se skvělou přilnavostí na všech površích, originalitě vnějšího designu a absolutní ochotě spolupracovat se zákazníkem na koncovém produktu.

Toto “podnikání po česku“ v podání BU1 ukazuje, jak může odvážná originalita, nadšení a láska k chytání vést až ke spolupráci s těmi nejlepšími gólmany nejen v české lize, ale také v zahraničních soutěžích.