Spolupráce

MICHAL FRANEK

Zabýváme se nákupem, prodejem a potiskem reklamních předmětů. Specializací je pak právě potisk reklamního textilu, k čemuž využíváme různé technologie dle přání a požadavků klienta.

www.mifra.cz

ŽIVOT PROŽITKŮ

                       Život je poezií činů…                     Smyslem centra je vytvářet prostředí k umění poznávat více života…  Kurzy, semináře, trénování, koučování, konzultace, zastupování. 

www.jirivorlicky.cz

PAVEL DEVÁTÝ

                         Užijte si svou masáž….                    Každý sportovec se o sebe musí dlouhodobě starat. Masáž – to je odpočinek pro tělo a mysl, uvolnění ztuhlých svalů, náprava a relaxace…

www.paveldevaty.cz

DYNAOPTIC

              Oči vedou tělo – NEUROTRÉNINK!                  Naučíme Tvůj Mozek Lépe Využívat Zrak      Analýza a trénink zraku – Prevence – Vyšetření    Cvičení a soustředění

www.dynaoptic.cz

FIT TRÉNINK

Dej tělu pohyb, co má smysl! Osobní trénink a skupinové lekce. Tým specialistů v oblasti sportu, fitness a zdraví. Komplexní servis pro jednotlivce a kluby. Semináře, přednášky.

www.fittrenink.cz

SPORTMIND

SportMind – The Victory Is In Your Head!   Mentální příprava sportovců. Diagnostika a okamžitá identifikace problémů. Přesná charakteristika jednotlivce, týmu nebo trenéra.

www.sportmind.cz

WRX KEEPER

Vzdělávací program pro brankáře – kondiční a mentální rozvoj. Využití odrazových stěn a specifických pomůcek. Osobní Certifikáty – 4 stupně mentálního rozvoje v praxi! 

www.wrxkeeper.eu

BRANKÁŘSKÁ ŠKOLA JESENÍK

Baví tě chytání? Chceš se zlepšovat? Tak přijď mezi nás! Individuální a skupinové tréninky pro brankáře a hráče. Jan Malysa – Grassroots trenér mládeže FAČR – OFS Jeseník. 

www.brankarskaskolajesenik.cz

LR NEURON

Léčebná rehabilitace LR NEURON. Vyvážená praxe zkušeností a mladistvého elánu. Péče o pochroumané tělo, odborný přístup a funkční řešení potíží pohybového aparátu! 

www.lrneuron.cz